ГоловнаНовиниВісті з уроків

Category Archives: Вісті з уроків

Я досліджую світ

Робота Гавриленко Аліни

Під час дистанційного навчання учні 4 класу на уроках “Я досліджую світ” з картонної коробки робили макет кімнати. “Провели” в неї освітлення, з’єднавши батарейку, дроти, лампочку і вимикач. А потім заселили у свої кімнати іграшкових мешканців. Також учні виготовили макети повітряних куль.

Правильні многогранники та їх виготовлення за побудованими розгортками

Фігури, логіка і практичне застосування – ось “три кити”, три основні складові, що дозволяють гармонічно розвивати образне й логічне мислення дитини будь-якого віку…

Домбровська Л. С. “Математичні смарагди”

Сьогодні на факультативі з математики учні 6 класу виготовляли правильні многогранники за їх розгортками. Під час заняття учні познайомилися з принципами побудови розгорток многогранників, оволоділи навичками виготовлення моделей геометричних тіл.

4 клас. Природознавство. Цікавий світ материків.

Здобувачі освіти 4 класу здійснили віртуальну подорож до материка, на який хотіли б потрапити. Діти підготували розповіді, презентації та поділилися цікавою інформацією з однокласниками.

8 клас. Географія. Лісостепова природна зона.

На уроках географії вчитель Зварич Олександр Іванович застосовує різні форми роботи для підвищення зацікавленості до навчання.
Сьогодні здобувачі освіти 8 класу працювали у групах. Кожен учень вивчав матеріал у своєму малому колективі, висловлював думки, ілюстрував результат. Групова форма роботи забезпечує позитивне ставлення до співпраці та взаємодопомоги.