ГоловнаНовиниВісті з уроків

Category Archives: Вісті з уроків

4 клас. Природознавство. Цікавий світ материків.

Здобувачі освіти 4 класу здійснили віртуальну подорож до материка, на який хотіли б потрапити. Діти підготували розповіді, презентації та поділилися цікавою інформацією з однокласниками.

8 клас. Географія. Лісостепова природна зона.

На уроках географії вчитель Зварич Олександр Іванович застосовує різні форми роботи для підвищення зацікавленості до навчання.
Сьогодні здобувачі освіти 8 класу працювали у групах. Кожен учень вивчав матеріал у своєму малому колективі, висловлював думки, ілюстрував результат. Групова форма роботи забезпечує позитивне ставлення до співпраці та взаємодопомоги.

Мої улюблені книжки

Двадцять перший тиждень у Новій українській школі присвячено ознайомленню першокласників із книгами та читанням. Протягом тижня вчитель Лазоренко Оксана Анатоліївна проводила вікторини, ігри, тематичні бесіди, перегляд мультфільмів та пізнавальних відео. Здобувачі освіти власноруч створювали книги, закладки та лепбуки.

Мовні перегони

Вчитель – Кардаш Леся Дмитрівна

     Учні початкових класів мали змогу спостерігати за надзвичайно цікавими та веселими мовними перегонами, які влаштували команди   “Мовознавці” та “Дивослово” (4 клас). Обидві команди виявили кмітливість, винахідливість і хороші знання з української мови.