ГоловнаНовиниНовини закладу

Category Archives: Новини закладу

Засідання учнівської ради

15 вересня відбулося організаційне засідання учнівської ради ліцею «СОВА» (Спілка Обдарованих Винахідливих Активістів). Лідери класних колективів обрали свого очільника – голову учнівської ради. Ним став учень 10 класу Гончаренко Максим. Заступником голови учнівської ради обрали ученицю 8 класу Боюк Ірину. На засіданні також були обрані голови комісій.

Свої перші свідоцтва отримали учні 9 класу

16 червня здобувачі освіти 9 класу ОЗО “Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області” (класний керівник Чабак Олена Андріївна) отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Це надзвичайно хвилююча подія в житті класу, адже частина учнів буде продовжувати навчання в інших навчальних закладах, а це означає, що почнеться інше, більш доросле життя. Щиро вітаємо учнів з отриманням документа.

Участь у воркшопі

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки
Київської обласної держаної адміністрації на 2021 рік 17 лютого в режимі онлайн відбувся воркшоп «Цифрова трансформація
освіти: сучасні практики використання е-щоденників та е-журналів». Адміністрація та вчителі Потіцького ліцею долучилися до заходу.

Учням 11 класу

Шановні одинадцятикласники!

Повідомляємо, що 18 листопада 2020 року в режимі онлайн відбудеться День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Ви можете стати учасником цього заходу, приєднавшись за посиланням: https://nules.webex.com/webappng/sites/nules/meeting/download/df7b870894cf4e86aa16ec8755c6b7d3?MTID=mcab4dc2b3a4ef811e426e056900137fa&siteurl=nules

День знань

1 вересня 2020 року в Потіцькому академічному ліцеї, як і в усіх навчальних закладах України, незвичне. Не було, на жаль,  святкової лінійки, Першого дзвінка, схвильованих  виступів першачків та випускників… Проте відбулися надзвичайно цікаві перші уроки.