ГоловнаНовиниНовини закладу

Category Archives: Новини закладу

Свої перші свідоцтва отримали учні 9 класу

16 червня здобувачі освіти 9 класу ОЗО “Потіцький ліцей Миронівської міської ради Київської області” (класний керівник Чабак Олена Андріївна) отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Це надзвичайно хвилююча подія в житті класу, адже частина учнів буде продовжувати навчання в інших навчальних закладах, а це означає, що почнеться інше, більш доросле життя. Щиро вітаємо учнів з отриманням документа.

Участь у воркшопі

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки
Київської обласної держаної адміністрації на 2021 рік 17 лютого в режимі онлайн відбувся воркшоп «Цифрова трансформація
освіти: сучасні практики використання е-щоденників та е-журналів». Адміністрація та вчителі Потіцького ліцею долучилися до заходу.

Учням 11 класу

Шановні одинадцятикласники!

Повідомляємо, що 18 листопада 2020 року в режимі онлайн відбудеться День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Ви можете стати учасником цього заходу, приєднавшись за посиланням: https://nules.webex.com/webappng/sites/nules/meeting/download/df7b870894cf4e86aa16ec8755c6b7d3?MTID=mcab4dc2b3a4ef811e426e056900137fa&siteurl=nules

День знань

1 вересня 2020 року в Потіцькому академічному ліцеї, як і в усіх навчальних закладах України, незвичне. Не було, на жаль,  святкової лінійки, Першого дзвінка, схвильованих  виступів першачків та випускників… Проте відбулися надзвичайно цікаві перші уроки.

Перша педагогічна рада

28 серпня у Потіцькому академічному ліцеї відбулася перша педагогічна рада. Директор ліцею Олександр Іванович Зварич привітав усіх з початком нового, такого непростого навчального року, побажавши успіхів у роботі, невичерпної наснаги, спокою і терпіння. У своїй доповіді директор  зробив детальний аналіз роботи колективу за минулий навчальний рік, доповів про стан підготовки навчального закладу до нового навчального року. На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку надзвичайно важливих питань, визначено основні завдання і напрями навчально-виховної діяльності ліцею на 2020-2021 н.р.

За результатами педради ухвалено ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку навчального закладу.

Відкриття спортивного майданчика

Сьогодні в нашому навчальному закладі відбулася знакова та надзвичайно приємна подія. Біля опорного закладу «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти»  було урочисто відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, який був профінансований з державного бюджету в рамках реалізації  Державної  Програми  «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за підтримки місцевих меценатів: Королевича Віктора Леонідовича – голови ПП «Коротищанське»; Бабича Миколи Васильовича – голови ПАТ «Миронівське»; Педченка Василя Івановича – голови СФГ «Педченка В.І»; Мальованого Івана Анатолійовича – голови СФГ «Мальованого В.В.»; Припіяла Андрія Васильовича – голови ФГ «Припіяло А.В.»; Приходька Віктора Митрофановича – директора ТОВ «Потік-Агро».