ГоловнаНовиниНовини закладу

Category Archives: Новини закладу

День знань

1 вересня 2020 року в Потіцькому академічному ліцеї, як і в усіх навчальних закладах України, незвичне. Не було, на жаль,  святкової лінійки, Першого дзвінка, схвильованих  виступів першачків та випускників… Проте відбулися надзвичайно цікаві перші уроки.

Перша педагогічна рада

28 серпня у Потіцькому академічному ліцеї відбулася перша педагогічна рада. Директор ліцею Олександр Іванович Зварич привітав усіх з початком нового, такого непростого навчального року, побажавши успіхів у роботі, невичерпної наснаги, спокою і терпіння. У своїй доповіді директор  зробив детальний аналіз роботи колективу за минулий навчальний рік, доповів про стан підготовки навчального закладу до нового навчального року. На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку надзвичайно важливих питань, визначено основні завдання і напрями навчально-виховної діяльності ліцею на 2020-2021 н.р.

За результатами педради ухвалено ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку навчального закладу.

Відкриття спортивного майданчика

Сьогодні в нашому навчальному закладі відбулася знакова та надзвичайно приємна подія. Біля опорного закладу «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти»  було урочисто відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям, який був профінансований з державного бюджету в рамках реалізації  Державної  Програми  «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за підтримки місцевих меценатів: Королевича Віктора Леонідовича – голови ПП «Коротищанське»; Бабича Миколи Васильовича – голови ПАТ «Миронівське»; Педченка Василя Івановича – голови СФГ «Педченка В.І»; Мальованого Івана Анатолійовича – голови СФГ «Мальованого В.В.»; Припіяла Андрія Васильовича – голови ФГ «Припіяло А.В.»; Приходька Віктора Митрофановича – директора ТОВ «Потік-Агро».

Батьківські збори


Взаємодія батьків та педагогів – необхідна умова для виховання нового покоління. Традиційною формою роботи з батьками є батьківські збори. Саме батьківські збори – це своєрідна школа для батьків, яка розширює їхній педагогічний світогляд, стимулює бажання стати гарними батьками. Сьогодні відбулися збори батьків, учителів та учнів 5 класу. Адміністрація навчального закладу та педагоги разом з  батьками обговорили завдання навчально-виховної роботи класу,  визначили шляхи співпраці родини та ліцею, розглянули актуальні педагогічні проблеми.

Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в нашому ліцеї відбулася Мовна вікторина, яку підготувала вчитель української мови  та літератури Матвієнко Ірина Анатоліївна. Між собою змагалися команди 6 та 7 класів. На святі панувала весела та дружня атмосфера. Конкурсанти жваво відповідали на питання вікторини, із задоволенням розгадували загадки та виконували цікаві завдання. Переможницею у вікторині стала команда 6 класу. Наприкінці свята всі разом заспівали пісню «Мова єднання».

День відкритих дверей

14 лютого ОЗО «Потіцький  академічний ліцей» гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих приєднатися до нашої шкільної родини.
Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. У процесі безпосереднього спілкування із адміністрацією школи та педагогами батьки майбутніх першокласників  мали змогу отримати більше інформації про особливості навчання в Новій українській школі, про інноваційні проекти, про можливості і додаткові переваги навчання саме в нашому навчальному закладі. Гості ліцею відвідали навчальні кабінети, спортивний зал, їдальню, бібліотеку, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання.
 Для майбутніх першачків учителі підготували майстер-класи, веселі ігри та музичні руханки.
Всі гості ліцею, які відвідали наше свято – День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.