ГоловнаНовиниПатріотичне виховання

Category Archives: Патріотичне виховання

Мовно-літературний батл “Українська мова – мова калинова”

До Міжнародного дня рідної мови учні 7 класу (вчитель Матвієнко Ірина Анатоліївна) влаштували мовно-літературний батл. У змаганні взяли участь команди “Україночки” та “Віночок”. Перемогла дружба та любов до рідного слова.

Українознавча гра “Неймовірна круговерть”

У переддень Дня рідної мови педагог-організатор Саденко Оксана Анатоліївна організувала в 3 класі українознавчу гру “Неймовірна круговерть”. Учні давали відповіді на запитання про українську мову та доповнювали прислів’я.

Пам’яті Героїв Крут

Бій під Крутами. Окрема сторінка української історії, виведена кривавим чорнилом. Героїчний подвиг юнаків, які не мали особливої військової підготовки, але грудьми встали на захист Батьківщини. 29 січня учні закладу переглянули документальний фільм “Крути. Пишемо Історію”

Козацькі розваги

У переддень Дня українського козацтва у нашому закладі відбулися козацькі розваги. Юні козаки змагалися у силі, спритності та кмітливості. Учасники змагань та глядачі отримали величезне задоволення від дійства. Змагання для учнів початкових класів підготувала Лазоренко Оксана Анатоліївна, для учнів 5-11 класів – Лапко Василь Вікторович.